مراکز خرید کوالالامپور

۱۰ مرکز خرید برتر در تور مالزی:

 

kl-shopping-malls

بهترین مراکز خرید کوالالامپور

 

 

فروشگاه های بسیاری در شهر کوالالامپور مالزی وجود دارند، از مراکزخرید عمده گرفته تا خرده فروشان بسیاری که در این کشور فعالیت می کنند. در سفر به تور مالزی مشاهده می کنید که در بخش مرکزی شهر کوالالامپور بیش از ۸ مرکز خرید عمده به مشتریان خدمت رسانی می کنند.این در حالی است که اگر شما در منطقه (Klang Valley) مستقر باشید تا اولین مرکز خرید حدود ۲۰ دقیقه فاصله دارید.

لیستی که ما تهیه کرده ایم شامل بهترین مراکز خرید در شهر کوالالامپور به همراه مراکز بزرگ خرده فروشی، خیابان های مشهور، برترین برندها، بوتیک های محلی، و حتی برخی از هفته بازار ها می شود.

هر مرکز شامل مجموعه ای متفاوت از فروشگاه ها و فضاهای متفاوت و جذاب می باشد که با توجه به آن ها می توانید خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

خریداران در تور مالزی با مراکز خرید متفوتی روبه رو می شوند که با استفاده ازنام های جعلی و فریبنده در صنعت مد ولباس در حال فعالیت هستند. مانند H & M،  Topshopو Jimmy Choo .

یکی از ایده های جالبی که اخیرا در این فروشگاه ها به کار گرفته می شود همراه کردن لذت خرید و تفریح کردن است. به گونه ای که مشتریان در قبال خرید خود می توانند از امکانات تفریحی بسیاری مانند: بولینگ، تیر اندازی با کمان و حتی استفاده از پارک سر پوشیده استفاده نمایند.

مرکز خرید pavilon در تور مالزی:

 

 

مرکز خرید پاویلیون در امتداد خیابان بوکیت بینتانگ کوالالامپور قرار دارد این مرکز در سال ۲۰۰۷ افتتاح گردید و اکنون یکی از بزرگترین مراکز خرید کوالالامپور محسوب می گردد. بازار پاویلیون به سه بخش عمده تقسیم می شود.( ۱ مرکز خرده فروشی، ۲ دفتر هتل، ۳ دو برج مسکونی).

بنای ساختمان فروشگاه الهام گرفته از معابد یونانی و بسیار زیبا و منحصر به فرد است، اما به جای مشعل و محراب ازمجسمه مقدس زئوس در مجتمع استفاده شده است. در مجتمع حدود ۴۵۰ فروشگاه فعال است که گردشگران تور مالزی می توانند انواع اجناس مورد نیازشان را خریداری نمایند.

ادامه مطلب

مرکز خرید soria در تور مالزی:

 

مرکز خرید soria

مرکز خرید سوریا یکی از بهترین مراکز خرید برای مسافرین تور مالزی است که در شهر کوالالامپور قرار گرفته است.

این مجتمع در سال ۱۹۹۹ میلادی و درست در کنار برج های دو قلوی پتروناس (نماد کشور مالزی) و در مرکز شهر کوالالامپور بنا شد. مرکز خرید سوریا به دلیل داشتن نمای بسیار زیبا، اجناس با کیفیت و همگام با مد روزش در مدت بسیار کمی در مالزی زبان زد شد.

ادامه مطلب

مرکز خرید mega mall در تور مالزی:

 

مرکز خرید مگامال کوالالامپور

مرکز خرید مگامال کوالالامپور یکی از بزرگترین مراکز خرید مالزی محسوب می شود.

به گفته مردم محلی پاساژ مگامال بهترین مرکز خرید مالزی است که در مرکز شهر کوالالامپور و دره کلانگ واقع شده و مناسب ترین قیمت ها را به خریداران عرضه می کند .

ادامه مطلب

مرکز خرید Gardens mall در تور مالزی:

 

مرکز خریدGardens Mall

مرکز خرید Gardens Mall کوالالامپور یک بازار لوکس و مجلل در مالزی محسوب می شود. که تقریبا همه ی کالاهای مورد نیاز را به خریداران عرضه می نماید.

این پاساژ در ۶ طبقه ساخته شده وحدود ۲۰۰ فروشگاه در آن مشغول به فعالیت هستند. در طبقات بالای پاساژ برترین طراحان لباس مد روز، بهترین برند ها و فروشگاه های بزرگ زنجیره ای دنیا مستقر هستند.

ادامه مطلب

مرکز خرید Berjaya در تور مالزی:

ertert

 

کوالالامپور بهشت خرید بین المللی و مراکز خرید بسیار زیادی دارد. اگرچه در اطراف شهر بوتیک های زیادی وجود دارد. هوای گرم و مرطوب کشور مسافرین تور مالزی را به داخل مراکز خرید که هوای مطبوعی دارند هدایت میکنند. در منطقه ی Bukit Bintang  بیش از ۸ مرکز خرید بزرگ و فوق العاده شیک مثل گالری استارهیل و … وجود دارد.

ادامه مطلب

مرکز خرید utama در تور مالزی:

نور مالزی

مرکز خرید اوتاما یکی از محبوب ترین مراکز خرید از نظر مسافرین تور مالزی است. این مجتمع در بندر اوتاما واقع شده است که از شهر کوالالامپور۳۰ دقیقه فاصله؛ و روی هم بیش از ۶۵۰ بوتیک، رستوران و وسایل تفریحی دارد.

ادامه مطلب

مرکز خرید sunway pyramid در تور مالزی:

تورمالزی

مرکز خرید sunway به طور جذابی طراحی و در وسط klang valley  واقع شده است که از نظر موقعیت مکانی برای مسافرین تور مالزی بسیار مناسب است.  Sunway pyramid  مجهز به سالن اسکی روی یخ برای مسافرین تور مالزی می باشد. این مجتمع در سال ۱۹۹۷ افتتاح شد و فروشگاه های آن یکی از بزرگترین ها در کشور می باشد. این ویژگی ها سبب جذب مسافرین تور مالزی به این مرکز خرید شده است.

ادامه مطلب

مرکز خرید Starhill در تور مالزی:

تور مالزی

گالری استارهیل، یکی از مراکز خرید بسیار شیک و مجلل می باشد که اکثر مسافرین تور مالزی  که به آنجا می روند از دست زدن به اجناس ابا دارند. نورپردازی عالی، موزیک لایت پس زمینه و سنگ فرش هایی که هنگام قدم زدن روی آنها از صدا دادن پا جلوگیری می کند.

فضایی بسیار دلربا و کارکنانی که برای ورود شما به داخل مارکت ها مستقر شده اند. امنیت بسیار بالا و مدیریت فوق العاده از ویژگی های این گالری می باشد. ممکن است بپرسید تا زمانی که گالری استارهیل خدمات مشترکی مانند سایر مراکز خرید ارائه می دهد؛ پس چه چیزی این گالری را برای مسافرین تور مالزی از بقیه مراکز متمایز ساخته است؟ بله،  پاسخ آسان است، این گالری هم یکی از آن مراکزی است که رو به انحطاط می باشد.

ادامه مطلب