مرکز خرید Gardens Mall
۱۳۹۵-۰۶-۲۳
مرکز خرید برجای (Berjaya)Reviewed by Administrator on Sep 13Rating:

مرکز خرید برجایا (Berjaya)

ertert

 

 

کوالالامپور بهشت خرید بین المللی و مراکز خرید بسیار زیادی دارد. اگرچه در اطراف شهر بوتیک های زیادی وجود دارد. هوای گرم و مرطوب کشور مسافرین تور مالزی را به داخل مراکز خرید که هوای مطبوعی دارند هدایت میکنند. در منطقه ی Bukit Bintang  بیش از ۸ مرکز خرید بزرگ و فوق العاده شیک مثل گالری استارهیل و … وجود دارد.

مرکز خرید برجایا یکی از بزرگترین مرکز خرید هاییست که در منطقه Bukit Bintang  وجود دارد. این مجتمع در مرکز شهر واقع است و دسترسی به آن برای مسافرین تور مالزی بسیار راحت می باشد. این پاساژ واقع در امتداد خیابان  ۴۸-storey قرار دارد و دارای دو برج به هم متصل می باشند که در سال ۲۰۰۳ افتتاح شدند و هربرج آن ارتفاعی به طول ۲۰۳ متر دارد و در بخش پذیرش یک میزبان فوق حرفه ای مسافرین تور مالزی را راهنمایی میکند. مجتمع دارای انواع فروشگاه ها، سالن غذاخوری  و امکانات تفریحی است.

کنار مرکز خرید برجایا یک هتل ۴ ستاره ی بزرگ است که دارای ۶۵۰ اتاق، یک سالن ورزشی، استخر روباز، اتاق سونا، اسکواش و … میباشد و می توان گفت میدان تایمزِ Berjaya یک مجموعه ی همه چی تمام می باشد.

بزرگترین برج در کوالالامپور،Berjaya  تایمز است؛ که در حال حاضر جزو هشت  برج بلند دوقلو  در کوالالامپور و پنجمین برج در جهان می باشد. ایستگاه ترن مونوریل دقیقأ در جلوی پیاده روی مقابل مجتمع قرار دارد به همین دلیل ترافیک توریستی مسافرین تور مالزی این منطقه کمی زیاد است.

مجتمع تجاری برجایا درحال حاضر پنجمین ساختمان بلند جهان است که دارای ۱۰۰۰ مغازه خرده فروشی و ۶۵ رستوران است، طبقه همکف آن دارای فودکورت است که سرو غذا های آسیایی در آنجا رواج دارد. رستوران های متعددی در فوت کورت مجتمع وجود دارد که غذاهایی لذیذ با قیمت های مناسب ارائه می دهند و این طبقه می تواند انتخاب خوبی برای مسافرین تور مالزی باشد که مناسب انواع غذا با انواع سلیقه هاست.

eeee

پارک تفریحی برجایا

طبقه دهم این مجتمع دارای نه صفحه نمایش طلایی مختص سینما و یک سالن مختص به تأتر است. شهربازیِ ای به وسعت ۱۳۳,۰۰۰ sqft(بزرگترین شهر بازی سرپوشیده در آسیا) که جای مناسبی برای تفریح و هیجان در هر سنی می باشد. وسایل بازی آن قابل اعتماد و مجهز به سیستم های پیشرفته ی یونیک می باشد که اخرین تجهیزات فنی در آنها بکار برده شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *