مرکز خرید Gardens Mall
۱۳۹۵-۰۶-۲۳
مرکز خرید sunway pyramid در تور مالزی:
۱۳۹۵-۰۶-۲۸
مرکز خرید مگامال در تور مالزی:Reviewed by Administrator on Sep 18Rating:

مرکز خرید مگامال در تور مالزی:

تور مالزی

مرکز خرید مگامال کوالالامپور یکی از بزرگترین مراکز خرید مالزی محسوب می شود.

به گفته مردم محلی پاساژ مگامال بهترین مرکز خرید مالزی است که در مرکز شهر کوالالامپور و دره کلانگ واقع شده و مناسب ترین قیمت ها را به خریداران عرضه می کند .

مگامال یکی از بزرگترین پروژه هایی است که در طرح توسعه شهری در مالزی ساخته شد. بزرگی زمین این مرکز به ۴٫۵ میلیون فوت مربع می رسد.

مجموعه مگامال شامل: یک مرکز خرید، ساختمان اداری، ۳۰ دفتر ثبت، و دو هتل می باشد. این مرکز در سال ۲۰۰۰ توسط سازمان گردشگری مالزی به عنوان بهترین مرکز خرید سال شد و در سال ۲۰۰۱ جایزه برترین توسعه دهنده خرده فروشی را توسط سازمان FIABCI مالزی ازآن خود کرد.

تور مالزی

مجموعه مگامال در سال ۱۹۹۹ و در پنج طبقه افتتحاح گردید. در این مرکز نمایندگی برند های بزرگی همچون: Carrefour، Jusco، Golden Screen Cinemasو Metrojaya and Harvey Normanدر حال فعالیت هستند.

باغ بازار مگامال که در سال ۲۰۰۷ به مجموعه اضافه گردید، در ساختمان مجاور قرار گرفته است. در باغ بازار انواع برند های بین المللی و مارک ها ی با کیفیت به گردشگران تور مالزی عرضه می شود.

باغ بازار توسط یک پل و یک مسیر زیر مینی به ساختمان اصلی متصل می شود.طراحی نمای بازار در سطح ۲ از نظر زیبایی  قرار می گیرد.

در این مجتمع همچنین:

یک مرکز کنوانسیون، ۱۸ سالن سینما، سالن بولینگ در زیرزمین، مرکز خرید و فروش لوازم کامپیوتر در طبقه پنجم و یکی از بزرگترین کتاب فروشی های شهر مستقر هستند.

مجموعه مگامال در نزدیکی ایستگاه تاکسی  KL Komuter قرار گرفته همچنین مسافرین تور مالزی با استفاده از چندین خط اتوبوس می توانند به آسانی به این مجموعه دسترسی داشته باشند.

تور مالزی

برند های زیر درخرید از این مرکز آماده خدمت رسانی به مسافرین تور می باشند:

Zara, Mango, G2000, Topshop, California Fitness, Cinema, Sa Sa, Bonita, Elle, Voir, Seed, House of Leather, Travel Syle

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *