مرکز خرید sunway pyramid در تور مالزی:
۱۳۹۵-۰۶-۲۸
مرکز خرید pavilon در تور مالزی:Reviewed by Administrator on Sep 19Rating:

مرکز خرید pavilon در تور مالزی:

تور مالزی

فروشگاه های بسیاری در شهر کوالالامپور مالزی وجود دارند، از مراکزخرید عمده گرفته تا خرده فروشان بسیاری که در این کشور فعالیت می کنند. در سفر به تور مالزی مشاهده می کنید که در بخش مرکزی شهر کوالالامپور بیش از ۸ مرکز خرید عمده به مشتریان خدمت رسانی می کنند.این در حالی است که اگر شما در منطقه (Klang Valley) مستقر باشید تا اولین مرکز خرید حدود ۲۰ دقیقه فاصله دارید.

لیستی که ما تهیه کرده ایم شامل بهترین مراکز خرید در شهر کوالالامپور به همراه مراکز بزرگ خرده فروشی، خیابان های مشهور، برترین برندها، بوتیک های محلی، و حتی برخی از هفته بازار ها می شود.

هر مرکز شامل مجموعه ای متفاوت از فروشگاه ها و فضاهای متفاوت و جذاب می باشد که با توجه به آن ها می توانید خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

خریداران در تور مالزی با مراکز خرید متفوتی روبه رو می شوند که با استفاده ازنام های جعلی و فریبنده در صنعت مد ولباس در حال فعالیت هستند. مانند H & M،  Topshopو Jimmy Choo .

یکی از ایده های جالبی که اخیرا در این فروشگاه ها به کار گرفته می شود همراه کردن لذت خرید و تفریح کردن است. به گونه ای که مشتریان در قبال خرید خود می توانند از امکانات تفریحی بسیاری مانند: بولینگ، تیر اندازی با کمان و حتی استفاده از پارک سر پوشیده استفاده نمایند.

تور مالزی

مرکز خرید پاویلیون در امتداد خیابان بوکیت بینتانگ کوالالامپور قرار دارد این مرکز در سال ۲۰۰۷ افتتاح گردید و اکنون یکی از بزرگترین مراکز خرید کوالالامپور محسوب می گردد. بازار پاویلیون به سه بخش عمده تقسیم می شود.( ۱ مرکز خرده فروشی، ۲ دفتر هتل، ۳ دو برج مسکونی).

بنای ساختمان فروشگاه الهام گرفته از معابد یونانی و بسیار زیبا و منحصر به فرد است، اما به جای مشعل و محراب ازمجسمه مقدس زئوس در مجتمع استفاده شده است. در مجتمع حدود ۴۵۰ فروشگاه فعال است که گردشگران تور مالزی می توانند انواع اجناس مورد نیازشان را خریداری نمایند.

تور مالزی

بازار پاویلیون در ۷ طبقه طراحی شده  و به دلیل محبوبیتش در میان مردم در تمام روز و تمام طول هفته مملو از خریداران می باشد.

در ورودی اصلی پاساژفواره کریستالی لیولی که به چشمه ی کریستال مشهور است نمای بسیار زیبایی به مجتمع داده است.

 

در مکان های خاصی از سالن فضایی جهت تبلیغات و یا معرفی مناسبت ها استفاده می شود.

فروشگاه بزرگ سنگاپوری PARKSON نیز در خیابان سوم قرار گرفته و فروشگاه ها و سوپر مارکت های بسیاری در این منطقه موجود می باشد.

تور مالزی

در بازار پاویلیون نمایندگی مارک های معتبر و مختلفی مانند: Coach, Diane Von Furstenberg, Dolce & Gabbana, Juicy Couture, MaxMara, Versace وجود دارد که آماده ی خدمت رسانی به مسافرین تور مالزی می باشند.

هستند.

ت.ر مالزی

یکی از جاذبه های پاساژ دکور های مناسبتی آن است مثلا در تعطیلات کریسمس سالن هتل با درختان کاج مصنوعی مزین شده و نمایی بسیار جالب به خود می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *