مرکز خرید مگامال در تور مالزی:
۱۳۹۵-۰۶-۲۸
مرکز خرید pavilon در تور مالزی:
۱۳۹۵-۰۶-۲۹
مرکز خرید sunway pyramid در تور مالزی:Reviewed by Administrator on Sep 18Rating:

مرکز خرید sunway pyramid در تور مالزی:

تورمالزی

مرکز خرید sunway به طور جذابی طراحی و در وسط klang valley  واقع شده است که از نظر موقعیت مکانی برای مسافرین تور مالزی بسیار مناسب است.  Sunway pyramid  مجهز به سالن اسکی روی یخ برای مسافرین تور مالزی می باشد. این مجتمع در سال ۱۹۹۷ افتتاح شد و فروشگاه های آن یکی از بزرگترین ها در کشور می باشد. این ویژگی ها سبب جذب مسافرین تور مالزی به این مرکز خرید شده است.

اگرچه این مرکز خرید از نظر مسافرین تور مالزی خیلی رنگ و رو رفته و کهنه به نظر می رسد؛ اما یکی از مراکز خریدی است که به صورت استادانه توسط معماران مصری با خلاقیت های بصری بالا طراحی شده است. ۲ مجسمه ی خدایان مصری درجلوی درب اصلی ورود قرار داده شده است و داخل سالن کاملا بصورت هرم طراحی شده است. این مرکز خرید دارای فروشگاه هایی با فضای بزرگ و مناسب برای خرید است.

تورمالزی

مرکز خرید sunway وسعتی به اندازه ی ۱,۷ million فوت دارد و طرح بندی و معماری آن فوق العاده پیچیده می باشد. اخیرا بازسازی های جدیدی روی آن انجام گرفته شده است. وقتی مسافرین تور مالزی در حال ورود از درب های اصلی این مرکز خرید به داخل سالن آن هستند نماد های مصری زیادی را می بینند که شاید برایشان جالب باشد. تا زمانی که شما این را در نظر داشته باشید که مجتمع تا حدودی در طراحی به ۱Utama شبیه است در آن گم نخواهید شد و نقشه ی آن مثل یک هدایتگر در پیدا کردن مسیر به شما کمک می کند.

طراحی مجتمع به ۲ قسمت تقسیم شده است که به بال اصلی و قدیمی معروف است. در بال جدید تنها در ورودی اصلی را داریم و در بال قدیم مغازه ها و فروشگاه ها گنجانده شده اند؛ که این بال ها توسط مصریان یادآور رسم و رسوم هایی است که قبلا رایج بوده. در طراحی این مرکز خرید از نورپردازی کلاسیک که شامل چراغ های نئونی و موزیک پشت پرده ی لایت استفاده شده که توجه مسافرین تور مالزی را هم به فروشگاه ها و هم به طراحی این مرکز خرید جلب می کند.

تورمالزی

 

بال قدیم

در ورودی اصلی، مسافرین تور مالزی را به بخش بال قدیم هدایت می کند. این بخش ازاین مرکز خرید دارای بوتیک های لباس و نمایندگی های مارک های برند پوشاک می باشد. هر طرف از این محوطه ی بال قدیم، یکسری نماد ها و مجسمه هایی قرار گرفته شده که شاید با دیدن آن ها لذت ببرید.

سرگرمی و تفریح

طبقه ی اول مرکز خرید sunway pyramid  توجه خاصی روی تفریح کودکان داشته است. دقیقا بعد ورود به داخل سالن از طریق درب اصلی اگر به بالای خود نگاه کنید جاذبه های تفریحی کودکان را مشاهده خواهید کرد که بی شک کودکان خود جذب به این پاساژ می شوند. میتوان گفت این یک ترفند زیرکانه برای جذب مسافرین تور مالزی به سمت این مجتمع است.

تورمالزی

بال جدید

بال جدید این مرکز خرید، به هرم ۲ معروف است که در سال ۲۰۰۷ به آن مرکز اضافه شده است. این محوطه ی جدید شامل فروشگاه های بزرگ و امکانات جدیدی مثل کتابخانه های عمومی و فروشگاه های کوچک است.

به طبقه ی اول این بخش از بال، خیابان آسیایی می گویند زیرا رستوران های آن غذا های آسیایی تهیه و به مسافرین تور مالزی ارائه می دهند. همچنین فروشگاه ها بیشتر پوشاکی که در آسیا رایج است را ارائه می دهند.

تورمالزی

اسکی روی یخ:

اسکی روی یخ این مرکز خرید در طبقه ی همکف واقع شده است. اکثر رستوران ها در اطراف این محوطه و در بخش بال قدیم قرار دارند. مسافرین تور مالزی میتوانند MacDonald’s، KFC، Wendy’s، Pizza Hut، Popeyes و بسیاری از رستوران های فست فود برند دیگر را در این طبقه (همکف) بیابند. رستوران های Sushi King، Tony Romas و سایر رستوران ها در طبقه ی اول قرار دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *