مرکز خرید Gardens Mall
۱۳۹۵-۰۶-۲۳
مرکز خرید مگامال در تور مالزی:
۱۳۹۵-۰۶-۲۸

مرکز خرید utama در تور مالزی:

نور مالزی

مرکز خرید اوتاما یکی از محبوب ترین مراکز خرید از نظر مسافرین تور مالزی است. این مجتمع در بندر اوتاما واقع شده است که از شهر کوالالامپور۳۰ دقیقه فاصله؛ و روی هم بیش از ۶۵۰ بوتیک، رستوران و وسایل تفریحی دارد.

این مرکز خرید به ۲ بخش تقسیم شده است. بخش قدیم و بخش جدید. اخیرأ بخش جدید بازسازی شده و فروشگاه های جدیدی در آن افتتاح گردیده است که بازدید از آن برای مسافرین تور مالزی خالی از لطف نیست .

همچنین در بخش قدیم این مرکز خرید، دقیقا کنار سوپرمارکت Jusco، یک فودکورت وجود دارد. مسافرین تور مالزی می توانند از این فودکورت غذاهای مورد علاقه ی خود را از جمله  سوشی، سَهیمی و… تهیه کنند.

تور مالزی

در بخش قدیم مجتمع فروشگاه های مختلفی با برندها و مارک های مشهور و متفاوت وجود دارد.

هرچند در بخش بازسازی شده ی جدید ( بخش قدیم ) فضای نسبتا بزرگی گنجانده شده است و تنوع رنگی در آنجا زیاد است. یک فضای عالی برای خوش گذراندن کودکان قرار داده شده است. در داخل مجتمع یک ذرت فروشی معروف وجود دارد که خرید از آن را به مسافرین تورمالزی پیشنهاد میکنیم.

تور مالزی

بخش جدید مجتمع اوتاما به مناطق مضمونی تقسیم بندی شده است: خیابان اصلی، منطقه ورزشی و نیز منطقه تفریحی. در خیابان اصلی آن مارک ها و برندهای مد روز زیادی مثل آدیداس، نایک، پوما و … وجود دارد.

در مقابل خیابان اصلی آن oval  قرار دارد که یکی بزرگترین فضاهای تبلیغاتی است که عرصه  تبلیغات خود را درباره ی فروشگاه های مهم مالزی انتشار می دهد. همچنین مسافرین تور مالزی میتوانند از بوتیک های فشن و مد روز اطراف این منطقه خرید کنند.

تور مالزی

رستوران های متنوعی در مرکز خرید تفریحی اوتاما وجود دارد. اگر شما به دنبال یک رستوران با قیمت مناسب می باشید، ۲ فودکورت برایتان وجود دارد: اولی در بخش قدیم کنار سوپرمارکت jusco و دیگری در طبقه ی دوم از بخش جدید این مرکز خرید قرار دارد. در این ۲ بخش غذاهایی با قیمت مناسب سرو می شود که بعضی از غذا ها محلی یا به معنای بهتر غذا های آسیایی وجود دارد. مسافرین تور مالزی میتوانند علاوه بر استراحت از غذاهای خوش طعم آن در کنار خانواده لذت ببرند.

هرچند اگر به دنبال غذا های با کیفیت تر و مجلل تر می باشید می توانید گونه های زیادی از این رستوران ها را در بخش قدیم ببینید یا در بخش جدید طبقه ی اول آن. این دو بخش در بین مسافرین تور مالزی بیشترین محبوبیت را دارد.

تور مالزی

یک منطقه ی خاص دیگر که در این مرکز خرید وجود دارد که جنگل بارانی نام دارد. این مکان خاص که در مرکز این مجتمع وجود دارد و اطراف آن را رستوران ها و کافه های متعددی احاطه کرده است که بسیار دیدنی می باشد. همچنین یک پل معلق هم در آنجا بنا شده که بسیار جالب می باشد.

این پاساژ از سالن های بدنسازی بنا شده و بزرگترین سنگ نوردی سرپوشیده در آسیا نیز در این مجتمع می باشد. در کل امکانات ورزشی در این مرکز خرید زیاد است.

تور مالزی

دسترسی به مرکز خرید اوتاما برای مسافرین تور مالزی نسبتا آسان می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *