هتل corus

corus

هتل  corus

در شهر کوالالامپور و در منطقه ای موسوم به مثلث طلایی مالزی هتلی ۴ ستاره به نام corus hotel  واقع شده است. این هتل در موقعیت بسیار خوبی از نظر مکانی قرار دارد و همین امر باعث شده که همه ساله بسیاری از گردشگران تور مالزی این هتل را انتخاب کنند. فاصله ی هتل تا ایستگاه راه آهن تنها ۲ کیلومتر می باشد و با ۵ دقیقه پیاده روی به برج های دو قلوی پتروناس، آکواریوم klc و مکان های شلوغ شهر خواهیم رسید. به دلیل نزدیکی هتل به ایستگاه راه آهن مسافرین به راحتی میتوانند برای خرید به فروشگاه های موجود در ایستگاه رفته و از خرید کردن خود لذت ببرند.

ایستگاه اتوبوس دو طبقه، درست روبروی درب هتل آماده ی خدمت رسانی به گردشگران تور مالزی میباشد.

هتل به تازگی مرمت و باز سازی شده است. از جمله خدماتی که به مسافرین تور مالزی ارائه می شود: اتاق هایی بزرگ و تمیز با تراس هایی مشرف به باغ پشت هتل، مجهز به حمام خصوصی همراه با وان ، تلوزیون صفحه تخت، وای فای رایگان در سراسر هتل، چای و قهوه ساز در اتاق، مینی بار و… می باشد.

در هتل یک مرکز تناسب اندام شیک و مجهز وجود دارد ، استخر و سونا ی هتل برای ارائه خدمات به گردشگران در تور مالزی در نظر گرفته شده است. در هتل ۵ رستوران وجود دارند که انواع غذاهای ژاپنی مالزیایی و بین المللی را سرو میکنند و انواع نوشیدنی را در اختیار گردشگران تور مالزی قرار می دهد.

امکانات رفاهی

استخر روباز

اینترنت رایگان

رستوران بین المللی

ترانسفر فرودگاهی رایگان